Rezultati i tabele LŠ – Zvezda na popravnom, PSŽ u “vrelom” Napulju

Rezultati i tabele LŠ – Zvezda na popravnom, PSŽ u “vrelom” Napulju

imageU grupnoj fazi Lige šampiona na programu je ukupno 96 utakmica. Na ovom mestu možete videti sve rezultate i stanje na tabelama iz kola u kolo. Izvor: B92 utorak, 6.11.2018. | 18:30 -> 23:00 Evropa Tweet Podeli Foto: Getty images Posle osam godina u LŠ je opet jedan predstavnika Srbije – Crvena zvezda, koja se nalazi u “grupi smrti” sa PSŽ, Liverpulom i Napolijem.
U prvom kolu crveno-beli su remizirali sa Italijanima 0:0, a u drugom doživeli debakl na gostovanju kod PSŽ 1:6.
U trećoj rundi srpski šampion je ubedljivo poražen i od Liverpula, 4:0 na Enfildu, ali se revanširao senzacionalnom pobedom 2:0 u Beogradu u četvrtom kolu.

Prvo kolo je donelo nekoliko zanimljivih rezultata, a u centru pažnje su bili šokantna pobeda Liona nad Mančester sitijem 2:1, te trijumf Liverpula nad PSŽ 3:2.
U drugoj rundi srušen je šampion Evrope, Real Madrid je posrnuo u Moskvi, dok su u derbijima kola Barselona savladala Totenhem 4:2 u Londonu, a Napoli nadigrao Liverpul 1:0.
Treće kolo su obeležili minimalac Juventusa na Old Trafordu, novo mučenje Real Madrida, rutinska pobeda Barselone bez Lionela Mesija i impresivan trijumf Borusije nad Atletikom.
Grupa A:
1. kolo
Klub Briž – Borusija 0:1
Monako – Atletiko 1:2
2. kolo
Atletiko – Klub Briž 3:1
Borusija – Monako 3:0
3.

kolo
Klub Briž – Monako 1:1
Borusija – Atletiko 4:0
4. kolo
Monako – Klub Briž 0:4
Atletiko – Borusija 2:0
5.

kolo
28. novembar 18:55 Atletiko – Monako
28. novembar 21:00 Borusija – Klub Briž
6. kolo
11. decembar 21:00 Klub Briž – Atletiko
11. decembar 21:00 Monako – Borusija Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Grupa B
1. kolo
Barselona – PSV 4:0
Inter – Totenhem 2:1
2. kolo
Totenhem – Barselona 2:4
PSV – Inter 1:2
3.

kolo
PSV – Totenhem 2:2
Barselona – Inter 2:0
4. kolo
Totenhem – PSV 2:1
Inter – Barselona 1:1
5. kolo
28. novembar 21:00 PSV – Barselona
28.

novembar 21:00 Totenhem – Inter
6. kolo
11.

decembar 21:00 Barselona – Totenhem
11. decembar 21:00 Inter – PSV Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Grupa C:
1.

kolo
Liverpul – PSŽ 3:2
Crvena zvezda – Napoli 0:0
2. kolo
PSŽ – Crvena zvezda 6:1
Napoli – Liverpul 1:0
3. kolo
PSŽ – Napoli 2:2
Liverpul – Crvena zvezda 4:0
4. kolo
Crvena zvezda – Liverpul 2:0
Napoli – PSŽ 1:1
5. kolo
28. novembar 21:00 PSŽ – Liverpul
28. novembar 21:00 Napoli – Crvena zvezda
6. kolo
11.

decembar 21:00 Liverpul – Napoli
11. decembar 21:00 Crvena zvezda – PSŽ Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Grupa D:
1. kolo
Galatasaraj – Lokomotiva 3:0
Šalke – Porto 1:1
2. kolo
Lokomotiva – Šalke 0:1
Porto – Galatasaraj 1:0
3. kolo
Lokomotiva – Porto 1:3
Galatasaraj – Šalke 0:0
4. kolo
Porto – Lokomotiva 4:1
Šalke – Galatasaraj 2:0
5. kolo
28. novembar 18:55 Lokomotiva – Galatasaraj
28.

novembar 21:00 Porto – Šalke
6. kolo
11.

decembar 18:55 Galatasaraj – Porto
11. decembar 21:00 Šalke – Lokomotiva Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Grupa E:
1. kolo
Ajaks – AEK 3:0
Benfika – Bajern 0:2
2. kolo
Bajern – Ajax 1:1
AEK – Benfika 2:3
3. kolo
AEK – Bajern 0:2
Ajaks – Benfika 1:0
4.

kolo
7.

novembar 21:00 Bajern – AEK
7. novembar 21:00 Benfika – Ajaks
5. kolo
27. novembar 18:55 AEK – Ajaks
27.

novembar 21:00 Bajern – Benfika
6. kolo
12. decembar 21:00 Ajaks – Bajern
12.

decembar 21:00 Benfika – AEK Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Grupa F:
1.

kolo
Šahtjor – Hofenhajm 2:2
M.

Siti – Lion 1:2
2.

kolo
Hofenhajm – M. Siti 1:2
Lion – Šahtjor 2:2
3. kolo
Hofenhajm – Lion 3:3
Šahtjor – M. Siti 0:3
4.

kolo
7. novembar 21:00 Lion – Hofenhajm
7. novembar 21:00 M. Siti – Šahtjor
5. kolo
27. novembar 21:00 Hofenhajm – Šahtjor
27. novembar 21:00 Lion – M.

Siti
6.

kolo
12. decembar 21:00 Šahtjor – Lion
12. decembar 21:00 M. Siti – Hofenhajm Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Grupa G:
1. kolo
Real – Roma 3:0
Viktorija – CSKA 2:2
2. kolo
CSKA – Real 1:0
Roma – Viktorija 5:0
3.

kolo
Roma – CSKA 3:0
Real – Viktorija 2:1
4. kolo
7. novembar 18:55 CSKA – Roma
7. novembar 21:00 Viktorija – Real
5. kolo
27. novembar 18:55 CSKA – Viktorija
27.

novembar 21:00 Roma – Real
6. kolo
12.

decembar 18:55 Real – CSKA
12. december 18:55 Viktorija – Roma Пласман обезедио Sofascore резултати уживо
Grupa H
1. kolo
Jang Bojs – M. Junajted 0:3
Valencija – Juventus 0:2
2.

kolo
Juventus – Jang Bojs 3:0
M. Junajted – Valensija 0:0
3. kolo
Jang Bojs – Valensija 1:1
M. Junajted – Juventus 0:1
4. kolo
7. novembar 18:55 Valensija – Jang Bojs
7. novembar 21:00 Juventus – M. Junajted
5.

kolo
27. novembar 21:00 M. Junajted – Jang Bojs
27. novembar 21:00 Juventus – Valensija
6.

kolo
12. decembar 21:00 Jang Bojs – Juventus
12.

decembar 21:00 Valensija – M. Junajted Пласман обезедио Sofascore резултати уживо.

Celebrate the  relationship between two!

Join us at www.linkfortwo.com

Leave a Reply